Gruodis 18 2014

„Toyze“ bendradarbiaus su pasauline mobiliųjų žaidimų kūrimo lydere „Game Insight“

Tribez herojai

Lietuviškas 3D personalizuotų žaislų spausdinimo startuolis „Toyze” pasirašė bendradarbiavimo sutartį su nemokamų žaidimų išmaniesiems įrenginiams ir socialiniams tinklams lydere „Game Insight“. Nuo šiandien šios garsios kompanijos sukurto žaidimo „The Tribez” gerbėjai galės „Toyze” programėlėje susimodeliuoti ir parsisiųsti paštu 3D spausdintuvu atspausdintas savo mėgstamiausių personažų figūrėles.

„The Tribez” yra vienas iš sėkmingiausių „Game Insight” sukurtų žaidimų. Jis turi daugiau nei 24 mln. gerbėjų, o 102 šalyse „The Tribez yra tarp TOP 10 populiariausių žaidimų.

„Džiaugiamės, kad pasaulinė mobiliųjų žaidimų kūrimo lyderė „Game Insight“ sutiko bendradarbiauti su „Toyze”. Dabar šios garsios kompanijos sukurtų populiarių žaidimų gerbėjai galės savo mylimus personažus turėti šalia savęs – personalizuoti ir parsisiųsti 3D spausdintuvu atspausdintus herojus“, – teigia „Toyze” vadovas Vilius Rinkūnas.

Per šiuos metus „Toyze“ vartotojai jau sukūrė daugiau nei 400 tūkst. 3D modelių. Lietuvių startuolis sparčiai plečia partnerių ratą ir jau greitai paskelbs apie naujas partnerystes.

„Toyze“ programėlę galima nemokamai atsisiųsti iš „Google Play“ ir „App Store”.

Apie „Game Insight”

„Game Insight“ yra nemokamų žaidimų, skirtų išmaniesiems telefonams, planšetėms ir socialiniams tinklams, lyderė, turinti daugiau nei 250 mln. žaidėjų visame pasaulyje. Pagal tyrimų ir analizės bendrovės „App Annie“ indeksą 2013 m. įmonė užėmė 31 vietą tarp daugiausiai uždirbančiųjų „Apple Store“ ir „Google Play“ platformose.

Pin It

Leave a Comment