Pradėkite savo verslą su Nextury

pi2

Nextury kviečia kartu kurti startuolius pagal pažangiausią pasaulyje Silicio Slėnio modelį. Jei matote save vienoje iš žemiau išvardintų rolių, nedelskite nei minutės ir parašykite mums!

Jūs galite būti

Įkūrėju

gggNorite tapti Marku Zuckerbergu ar Bilu Geitsu, įkurti ir išauginti nuosavą verslą? Nextury Ventures gali padėti Jums tapti verslo įkūrėjais. Laukiame Jūsų idėjos pasiūlymo arba kviečiame išbandyti savo jėgas realizuojant jau esamą perspektyvią idėją, svarbiausia – Jūsų noras, motyvacija bei pasiruošimas investuoti daug darbo į savo būsimąjį verslą!

– Turite turėti bent kelerių metų patirtį verslo vadovavimo, pardavimų, verslo vystymo ar produkto kūrimo srityje.

– Turite būti pasiruošę investuoti į savo pradedančiąją įmonę bent pusmetį savo darbo, skirti laiką tik savo projektui ir pasiruošti dirbti 110 proc. Patirtis rodo, kad pirmosios naujojo verslo pajamos ateina ne ankščiau kaip per 6 mėnesius. Pasiryžimas skirti visą savo laiką nepaisant bet kokių pradinio laikotarpio sunkumų – pagrindinis visų sėkmingų verslų įkūrėjų bruožas.

– Noras ir/ar galimybė keliauti kompanijos kūrimo metu, nors ir nėra privalomi, tačiau gerokai padidina sėkmingos kompanijos sukūrimo tikimybę. Nextury Ventures dirba su geriausiais pasaulyje partneriais (pvz: verslo akseleratoriais, angelais investuotojais, rizikos kapitalo kompanijomis, ir kt.) Silicio Slėnyje, D. Britanijoje, Amsterdame, Berlyne bei Skandinavijoje.

Verslo įkūrėjai yra kuriamos įmonės akcininkai, tad tai yra ne tik galimybė dirbti sau ir išbandyti save realizuojant ambicingą projektą, bet ir sėkmės atveju gauti finansinę grąžą, viršijančią bet kokį atlyginimą. Silicio Slėnyje dažnai kartojamas posakis – „Only a lazy startup won‘t make 10 million“, o šiais laikais nebebūtina pradėti kompaniją Silicio Slėnyje norint realizuoti savo verslumo potencialą

Bendraįkūrėju

101217-004-5FDD4036

Norite būti sėkmingo verslo bendrasavininkais ir dirbti su išties įdomiais iššūkiais, bet dėl ekonominių ar kitų priežasčių negalite visiškai atsiduoti savo verslui? Tai tikrai ne problema!

Siūlome galimybę prisijungti prie jau esamo startuolio, dirbančio Jums įdomioje srityje ir skirti vos 1 ar 2 dienas per savaitę. Net toks nedidelis įsitraukimas jau yra reikšminga pagalba startuoliui, o jums galimybė įsitraukti į įdomią veiklą, tapti startuolio bendrasavininku, o sėkmės atveju dar ir uždirbti daug daugiau nei pagrindiniame darbe. Visiems yra žinomos istorijos kaip Google sėkmė pavertė milijonieriais beveik 1000 žmonių, o grafičio dailininkas, dekoravęs pirmąjį Facebook ofisą, uždirbo net $200,000,000.

Galite pasirinkti Jums įdomią kompaniją iš viešai skelbiamo Nextury Ventures portfelio, arba tiesiog parašyti mums ir pasiteirauti dėl galimybės prisijungti prie dar nepaviešintų kompanijų.

Patarėju

patrick_mork

Domitės naujomis įdomiomis galimybėmis, bet negalite skirti papildomai veiklai daugiau kaip keletą valandų per mėnesį?

Geriausia galimybė maksimaliai išnaudoti savo patirtį bei kontaktus yra prisijungti prie Jums įdomaus startuolio kaip patarėjui (jai), gaunant kompensaciją startuolio akcijomis už vertingus patarimus. Profesionalių specialistų pagalba startuoliams yra ypač naudinga, o sėkmės atveju net 1% startuolio akcijų yra vertas milijonų, kas yra reikšminga net daug pasiekusiam profesionalui.

Dešimtys aukšto lygio profesionalų jau prisijungė prie Nextury Ventures ir mūsų finansuojamų startuolių, kviečiame ir Jus!

bg

Jei turite patirties

  • Verslo administravime, vadovavime
  • Pardavimuose
  • Rinkodaroje
  • Grafiniame dizaine
  • Programavime

Jus domina

  • FinTech
  • 3D spausdinimas
  • Draudimas
  • E-komercija ir m-komercija
  • Mobiliosios aplikacijos

Spauskite čia ir registruokitės