Rugpjūtis 07 2015

„Dealoyal“ vartotojams – išskirtinė dovana iš „Impuls“

ImpulsNaujos kartos taupymo platformos „Dealoyal“ vartotojai gavo išskirtinį pasiūlymą iš didžiausio sveikatingumo klubų tinklo „Impuls“. Pastarasis, norėdamas paskatinti žmones naudotis inovatyviais sprendimais, dovanoja 3000 vienkartinių pakvietimų.

Tokia iniciatyva „Impuls“ klubų tinklas siekia pakreipti Lietuvos sveikatingumo rodiklių pokytį teigiama linkme ir žengti koja kojon su technologinėmis naujovėmis. „Manome, kad „Dealoyal“ sprendimas yra itin naudingas vartotojui, todėl norime paskatinti jį išbandyti ir kartu apsilankyti mūsų klubuose. Stengiamės tobulėti patys ir gerąja patirtimi dalintis su savo esamais bei būsimais klientais. Šiuo atveju malonu tai, kad plačiau apsidairę Lietuvos rinkoje, atradome dėmesio vertų sprendimų, supaprastinančių kasdieninius procesus ir taupančius laiką, kurį po to galima skirti laisvalaikiui, pavyzdžiui, apsilankant pas mus“, – sakė „Impuls“ klubų tinklo vadovas Vidmantas Šiugždinis.

„Dealoyal“ sprendimas unikalus tuo, kad vartotojams nereikia jokių papildomų lojalumo kortelių – pakanka užregistruoti savo banko kortelę ir jie tampa lojalumo programos dalyviais. Šis sprendimas Lietuvoje jau sudomino kelionių agentūrą „WestExpress“, ledaines „Valentino“, sulčių barus „Nektar’as“, restoraną „Perfeco“.

Programos kūrėjas Gvidas Grinkas teigia, kad artimiausiu metu prie platformos ketina prisijungti ir daugiau paslaugų partnerių. „Labai džiaugiamės, kad sulaukėme tokio palankaus įvertinimo iš vieno žinomiausių prekių ženklų Lietuvoje. Po sėkmingo starto ir testavimo jaučiame didelį susidomėjimą iš įvairių sektorių. Dirbame tobulindami technologiją ir ketiname jau artimiausiu laiku pristatyti daugiau partnerių: tarp jų bus daugiau restoranų, grožio ir sveikatos, laisvalaikio paslaugų teikėjų. Taip pat tikimės susitarti ir su taksi verslo atstovais, ekstremalių pramogų paslaugų teikėjais bei daugeliu kitų”, – ateities planus vardijo G. Grinkas.

„Dealoyal” startuolis jau yra pritraukęs investiciją iš privataus kapitalo fondo „Nextury Ventures“. Prie jo komandos liepą prisijungė buvęs grupinio apsipirkimo pasaulinio lyderio „Groupon“ viceprezidentas Mike Shim. Startuolis po testavimo Lietuvoje paslaugą ketiną plėsti užsienyje ir kitais metais atidaryti atstovybę Silicio slėnyje (JAV).

 

Pin It